Detoxikační medicína – aneb vnitřní očista člověka.


Detoxikace je proces využívající produkty přírodní medicíny. Odhaluje příčiny, kořeny zdravotních potíží, v duchu celostní medicíny.

Salvie - vyšetření EAVO jakou metodu se vlastně jedná      
Metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše se zabývá odstraňováním toxinů, které bývají příčinou tělesných i duševních potíží. Příčinu těchto problémů tedy spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Ty můžeme vyměřit elektroakupunkturním přístrojem SALVIA. Podle výsledků měření jsou doporučeny vhodné preparáty fa JOALIS. Ty pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží a blokád fyziologického fungování organismu.

Jak proměření Salvií probíhá
Modifikace použitá v přístroji Salvia se označuje zkratkou EAM. Přístroj umí z jednoho bodu osrdečníku nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů.

Vyšetření není bolestivé, sonda měří pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu, tzv. vegetativní funkční test. Jsou sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního)nervového systému v sympatiku a parasympatiku.

Jak probíhá vnitřní očista metodou C.I.C.
Jako příčinu nemocí vidí v toxinech usazených v různých tkáních lidského těla a tyto tkáně očišťuje – detoxikuje. Tyto toxiny ovlivňují imunitní s\stém, který pak nepracuje správně, a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava…   Všechny toxiny je proto třeba z těla odstranit. Genialita daného přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, pak dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka, již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci s jakoukoliv jinou léčbou nebo nějakého alternativního postupu. Jestliže tedy člověk užívá léky, užívá je dále, jenom k nim přidá přípravky Joalis. Jednotlivé preparáty Joalis v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Směrují vlastní imunitu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň jsou s konkrétními toxiny z tkání pomocí preparátu Joalis odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů, protože lidská psychika hraje velkou roli v jejich ukládání.

Na jakém principu preparáty Joalis pracují
Preparáty Joalis jsou čisté přírodní produkty zpracované tzv. HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální holografické informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj imunitní systém a příslušný toxin tak vyloučí svými vlastními silami. Preparáty Joalis tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit s využitím přirozených samoléčících schopností. Každý preparát obsahuje velké množství konkrétních holografických obrazů tkání a toxinů. Holografický obraz je speciální forma záznamu obrazu tvořená laserem, kdy při osvícení obrazu původním zdrojem světla vznikne virtuální trojrozměrný obraz, který nelze odlišit od reality. Holografický obraz má spoustu zajímavých vlastností, např. každá malá část obrazu nese informaci o celku. Protože mozek pracuje na holografickém principu, při užívání preparátů dokáže obrazy rozkódovat, promítnout si je a reagovat na ně.

Od jakého věku lze detoxikaci provádět
Detoxikaci lze provádět prakticky v každém věku. U nejmenších je možno použít preparáty určené přímo dětem, u ostatních preparátů provádíme aplikaci vnějším nanesením na speciální místa na pokožku. Detoxikace lze realizovat i ve velmi pokročilém věku, ovšem u vážných problémů je třeba očekávat pouze dílčí úspěchy. V ideálním případě se má začít s detoxikací alespoň 6 měsíců před otěhotněním, to znamená dříve, než je člověk počat v těle matky.

Se kterými problémy jsou díky metodě dobré zkušenosti
Klasická medicína dala onemocněním různá jména, jejich příčina je však u všech stejná. Je jí narušení přirozeného fungování organismu a jeho toxické zatížení. Ze všeho nejlepší je prevence.

Přípravky Joalis

• Oslabený imunitní systém
• Alergie
• Astma
• Akné
• Ekzém
• Padání vlasů
• Opary – častý výskyt
• Zažívací obtíže
• Bolesti kloubů
• Gynekologické problémy všeho druhu
• Průdušky – chronické záněty
• Únava
• Deprese mírnějšího charakteru
• Citová nestabilita
• Kardiovaskulární probl. mírnějšího charakteru

Jak dlouho detoxikace trvá
Klient absolvuje 3 – 5 detoxikačních kúr, tedy návštěv u terapeuta na detoxikaci během jednoho roku. V každé kúře podáváme 3 – 4 preparáty Joalis. V dalším roce pak 2 – 3 návštěvy.


Preparáty Joalis a jejich rozdělení

Přípravky pro děti

Joalis Bambi – sirupové komplexy pro děti nám řeší konkrétní zdravotní problémy (alergie, laryngitidy, záněty středního ucha, motorický neklid, atd.)
Bambiharmoni – sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků, zaměřených na pomoc při řešení nejčastějších zdravotních problémů vyskytujících se v dětském věku
Joalis Bambi Oil – informační olejíčky sloužící k potíraní dětí  od prvních dnů života, pomáhají řešit např. kvalitu dýchacích cest, zažívacího ústrojí, neklid, nespavost, koliky, snášenlivost očkování, apod.

Přípravky ostatní

Joalis Dreny
Informační Komplexy Joalis
Joalis HarmoniBioharmoni I, II (detoxikační sety I, II), Psychoharmoni – detoxikační set – emoční zátěž
Joalis Organické a anorganické toxiny
Joalis Emoční preparáty
Joalis Antimikrobiální preparáty
Joalis Help – bylinné rezonátory
Probiotika – regenerace střev
Informační komplexy Abelia
Vitamínové a minerální doplňky stravy
Sezonní detoxikační balíčky Joalis – skládá se ze 4 přípravků zaměřených k očistě orgánů nejúčinnějších v příslušném ročním období
Detoxikační balíčky Joalis – skládá se ze 4 přípravků řešící určitý zdravotní problém


Ceník

Diagnostika přístrojem SALVIA:
Úvodní vyšetření (cca 1hod) 370,- Kč
Kontrolní vyšetření (20 – 30min.) 170,- Kč

 

Poradenství  a doporučení přípravků Joalis pro děti do 5 let zdarma
Úvodní měření pro děti od 6 – 10 let 170,- Kč
Úvodní měření pro děti od 11 – 15 let 270,- Kč
Kontrolní měření pro děti od 6 - 15 let 100,- Kč

 

Ceny preparátů MUDr. J. Jonáše:
J. Dreny 369,- Kč
Joalis, Abelia, Komplexy 359,- Kč
Bambiharmoni, J. Bambi Oil, J. Help 383,- Kč
J. Bambi 372,- Kč
Detoxikační balíčky 1.436,- - 1.490,- Kč
Activ – col 438,- Kč