Aromaterapeutická masáž


Jedním z nejpříjemnějších a zároveň velmi účinných způsobů použití léčebných účinků éterických olejů je právě aromaterapeutická masáž. Tělo se při ní uvolní a pomocí přírodních produktů snáze zregeneruje. Používám kvalitní přírodní oleje lisované za studena od osvědčené firmy Service Karel Hádek s.r.o., do kterých přidávám éterické oleje podle zdravotních problémů nebo přání klienta.


I když je aromaterapeutická masáž díky použitým silicím finančně nákladnější, je to jeden z nejefektivnějších způsobů odpočinku a regenerace, kdy se účinek olejů a silic potencuje s účinkem masáže. Dochází ke zvýšenému prokrvování ztuhlých či napjatých částí těla, k relaxaci fyzické, zlepšuje se lymfatický a žilní odtok a odplavování metabolitů, buňky pokožky jsou stimulovány k relaxaci. Vaše tělo Vám za ni bude vděčné.


Vybírat si můžete ze široké nabídky éterických olejů – klasická levandule, svěží a příjemné citrusy, dokonalá něha růže, meditativní účinky kadidla nebo pačuli, příjemně vonící jehličnany, exotická geránie nebo ylang ylang,…
Protože masáž silně ovlivňuje také lymfatický systém, podporuje regeneraci a zároveň vylučování, je vhodné v den masáže a následující více pít.

 

Aromaterapeutická masáž 1 návštěva čas
Aromaterapeutická masáž 450,-/650,- 60/90 min

Tuto exkluzivní masáž doporučuji jako dárek!