Lymfatická masáž přístrojová - prosoterapie


Lymfoven 14 Kosmetik je stolní elektronický přístroj používaný k lymfatické drenáži. Kompresor v přístroji vyvíjí tlak vzduchu, který hadičkami vhání postupně do jednotlivých komor návleků. Návleky pak následně svírají končetiny. lymfatický systém

Po nafouknutí všech komor se vzduch vypustí. Tím se jeden cyklus vlny ukončí. Elektronickým systémem je možno přístroj naprogramovat tak, aby se vytvářely měkké, rytmické a velmi příjemné tlakové vlny.

Programové vybavení:
- umožňuje sekvenční kompresi dvěma základními drenážními programy
- drenáž z centra
- drenáž z periferie
- nastavení doby aplikace            
- lokální drenáže
- rychlost postupu tlakové vlny
- tlakový gradient

Návleky jsou z omyvatelného materiálu a opatřeny suchými zipy. Možnost aplikace lymfatické drenáže je dvojí:
1.    Rukávy – na horní končetiny vč. axil
2.    Kalhoty – na celé dolní končetiny a bříško

Nelze najednou aplikovat drenáž nohou i rukou. Návleky se nepoužívají na holé tělo, ale na oděv, čímž je zajištěna hygieničnost této procedury. Doporučuji donést si starší oděv, nejlépe tričko, legíny a bavlněné ponožky. Nedoporučuji do Lymfovenu jednorázové gázové kalhoty – zanáší a ničí suché zipy u přístroje!

Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému, málo aktivní svalové odčerpávání mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží a dalších orgánů. Lymfatická drenáž přístrojem Lymfoven pomáhá ve značné míře zvýšit průtok lymfy a zmírnit, až docela odstranit negativní patologické projevy. I při těžké celulitidě je možno docílit velmi dobrých výsledků. Při současném použití anticelulitního prostředku (krému, gelu) se účinnost výrazně zlepší.

Cíleným masážním tlakem jsou ve tkáních aktivovány odpadní látky. Tuk a přebytečná tekutina je z tkání odtransportována lymfatickými cestami. Výrazně se posiluje imunitní systém a odolnost organizmu. Tímto způsobem se tělo čistí a současně se stimuluje trávení a vylučování moči. Při proceduře dochází automaticky i k hlubší relaxaci, což umocňuje její výsledný efekt. Zdravotní stav i vitalita se očividně zlepší již při prvních aplikacích. Po dobu využívání tlakových sekvenčních masáží je ze zdravotního hlediska nezbytné dodržovat ve zvýšené míře pitný režim, tzn. 2,5 až 3 litry tekutin denně.
Nejlépe čistá voda, slabší nebo bylinkový čaj.

Doba jednorázové aplikace je minimálně 40 minut. Pro zajištění trvalejších výsledků je třeba absolvovat kúru složenou minimálně z 10, ale lépe 15 až 20 aplikací v závislosti na dosavadních fyziologických změnách, požadovaném zlepšení stavu a věku klientky.

Lymfoven 14 KosmetikPřed každou přístrojovou lymfomasáží je nutná tzv. přípravná manuální drenáž a to - krku, břišních a tříselných uzlin vč. dolních končetin. Tím se uzliny vyčistí, aby jimi mohla protékat míza uvolněná během masáže, a zároveň se nastartuje a otevře samotný lymfatický systém.

Pokud nedodržíme přípravnou masáž, nejenže bude drenáž málo efektivní, ale můžeme klientce způsobit velké zdravotní problémy.

Při vážnějších zdravotních problémech vč. chronických, je nutno možnost aplikace lymfatických masáží konzultovat se svým lékařem!


V případě Vašich dotazů Vám bude poskytnuto odborné poradenství přímo na místě v provozovně, nebo na výše uvedeném Kontaktu.


Lymfatická masáž přístrojem LYMFOVEN: 1 návštěva čas
Lymfatická masáž přístrojem LYMFOVEN 260,- 50 min
Lymfatická masáž přístrojem LYMFOVEN 210,- 30 min
Zábal
+ aplikace přípravku k detoxikaci, zpevnění, odvodnění   
- dolní končetiny, břicho, bedra
150,-  
Lymfatická masáž obličeje během přístrojové masáže jen za 200,- Kč!