Masáže zad a šíje


Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků! Navíc se stávají v současné době plné stresu a pracovního vypětí neodmyslitelnou součástí relaxace.

Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva.

Po masáži se cítíme mnohem spokojenější, pozitivnější a máme více energie.

První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení, tím se urychluje přísun kyslíku a živin, současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných ve svalech.

Urychluje tedy celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní hektické době mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva, zejména v oblasti šíje a ramen.

 Masáž normalizuje kožní napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Velmi významné je ošetření svalů, které podle zaměření hmatů může být relaxační nebo naopak tonizující. Reflexně a změnou prokrvení masáž ovlivňuje i další vzdálené orgány a má celkové účinky na organismus.


Masáže zad a šíje 1 návštěva čas
Masáž šíje 170,- 20 min
Masáž zad částečná 230,- 30 min
Masáž zad celková 300,- 45 min