Těhotenská aroma-masáž


Masáže pro těhotnou představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází – bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje se spánek. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, předchází tvorbě strijí, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností, prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. S rostoucím bříškem je nadměrně namáhána páteř i okolní svalstvo, zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad. Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty, které svalstvo uvolňují a prokrvují. K podpoře prevence křečových žil, se používají hladké a plynulé hmaty v oblasti kotníků, stehen a lýtek. Jemná masáž bříška je velmi uklidňující pro maminku i její dítě a pomáhá zmírňovat pocity napětí v těchto partiích.


Těhotenská aroma-masáž usnadňuje adaptaci na změny v těle maminky a pomáhá odstranit únavu a stres. Zvláštností této masážní techniky je to, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě. Maminka se během masáže naladí na své miminko, představuje si je, dívá se mu do očí, usmívá se na ně a je jí dopřáno prožít okamžiky propojení života dvou bytostí. Tato forma prenatální komunikace usnadňuje a urychluje vytvoření pevné vazby mezi matkou a dítětem po narození. Pravidelná masáž ulehčuje těhotenství i porod.


Éterické oleje používané v masážních směsích jsou voleny na základě aktuálních potíží ženy a rovněž podle stádia těhotenství. Mohou pomáhat např. při odstranění stresu či strachu z porodu, jsou ale také účinnými pomocníky při řešení problémů s otoky, které těhotenství často provázejí.


Klientka si může vybrat po domluvě s terapeutem a s ohledem na svůj současný zdravotní stav těhotenskou aroma-masáž v délce 30, 60 nebo 90 minut.

 

Těhotenská aroma-masáž 1 návštěva čas
Těhotenská aroma-masáž 300,-/450,-/650,- 30/60/90 min