Nové terapie v nabídce masáží

Terapie na migrény (Hluboce relaxační komplexní masáž šíje, hlavy a obličeje, kdy působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti a tím k pocitu dobré nálady až eufórie. Za použití dalších léčebných technik dochází po několika návštěvách k ústupu bolestí hlavy).

Těhotenská aroma-masáž (Masáže pro těhotnou představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází – bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje se spánek. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, předchází tvorbě strijí, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností, prospívá toku kyslíku a živin k dítěti).

Aromaterapeutická masáž (Jedním z nejpříjemnějších a zároveň velmi účinných způsobů použití léčebných účinků éterických olejů je právě aromaterapeutická masáž. Tělo se při ní uvolní a pomocí přírodních produktů snáze zregeneruje. Používám kvalitní přírodní oleje lisované za studena od osvědčené firmy Service Karel Hádek s.r.o., do kterých přidávám éterické oleje podle zdravotních problémů nebo přání klienta).

 

Spuštění internetových stránek

Vítejte na novém webu zabývajícím se detoxikací těla, masážemi, baňkováním, zdravému životnímu stylu.
Stránky se postupně doplňují, v tuto chvíli jsou funkční: Masáže, Ceny a Kontakt.