Nové terapie v nabídce masáží

Terapie na migrény (Hluboce relaxační komplexní masáž šíje, hlavy a obličeje, kdy působením na akupresurní body dochází k uvolnění bolesti a tím k pocitu dobré nálady až eufórie. Za použití dalších léčebných technik dochází po několika návštěvách k ústupu bolestí hlavy).

Těhotenská aroma-masáž (Masáže pro těhotnou představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází – bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje se spánek. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, předchází tvorbě strijí, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností, prospívá toku kyslíku a živin k dítěti).

Aromaterapeutická masáž (Jedním z nejpříjemnějších a zároveň velmi účinných způsobů použití léčebných účinků éterických olejů je právě aromaterapeutická masáž. Tělo se při ní uvolní a pomocí přírodních produktů snáze zregeneruje. Používám kvalitní přírodní oleje lisované za studena od osvědčené firmy Service Karel Hádek s.r.o., do kterých přidávám éterické oleje podle zdravotních problémů nebo přání klienta).