Elektroakupunkturní přístroj SALVIA

Detoxikace je proces využívající produkty přírodní medicíny. Odhaluje příčiny, kořeny zdravotních potíží, v duchu celostní medicíny.

Salvie - vyšetření EAVO jakou metodu se vlastně jedná      
Metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše se zabývá odstraňováním toxinů, které bývají příčinou tělesných i duševních potíží. Příčinu těchto problémů tedy spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Ty můžeme vyměřit elektroakupunkturním přístrojem SALVIA. Podle výsledků měření jsou doporučeny vhodné preparáty fa JOALIS. Ty pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží a blokád fyziologického fungování organismu.

Jak proměření Salvií probíhá
Modifikace použitá v přístroji Salvia se označuje zkratkou EAM. Přístroj umí z jednoho bodu osrdečníku nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů.

Vyšetření není bolestivé, sonda měří pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu, tzv. vegetativní funkční test. Jsou sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního)nervového systému v sympatiku a parasympatiku.

Více informací o detoxikaci najdete zde.